Kalendarze książkowe

Dlaczego warto wybrać kalendarz książkowy tygodniowy lub dzienny dobrej jakości?

Kalendarz to jeden z tych artykułów papierniczych, z których korzystamy przez cały rok. W dodatku eleganckie wyroby z wymiennymi wkładami pozwalają użytkować ulubiony przedmiot przez dłuższy czas. Warto zadbać o to, by kalendarz książkowy A4 i A5 zapewniał nam komfort każdego dnia, a przy okazji prezentował się nieskazitelnie, nawet w sytuacji intensywnej eksploatacji.

Kalendarze hurt – wykończenie, które zachwyca

Z naszej oferty korzystają zarówno indywidualne osoby, jak i firmy. Każdy z tych podmiotów docenia to, że kalendarz książkowy A4 i A5 może zostać spersonalizowany. Do tego celu używamy techniki tłoczenia na sucho, nadruku UV, grawerowania i tłoczenia z folią.

Kalendarz z wymiennym wkładem – przydatny produkt, który ułatwi organizację codziennych obowiązków

Kalendarz tygodniowy A4 lub kalendarz tygodniowyA5? A może kalendarz dzienny A5? Wiemy, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep ma nieco inne zapotrzebowania i preferencje. Tego typu artykuły powinny być zaprojektowane w taki sposób, by korzystanie z nich było jak najłatwiejsze. Przy każdym produkcie zawarliśmy wyczerpujący opis, który pozwoli sprawnie wybrać optymalny model kalendarza.
Do funkcjonalnych rozwiązań, zastosowanych w poszczególnych wariantach, można zaliczyć m.in.:

  1. wysokiej jakości papier;
  2. dodatkową część na notatki oraz część informacyjną;
  3. notes teleadresowy;
  4. skrócone plany na następne miesiące.

Wybór pozostawiamy Państwu. Jesteśmy przekonani, że spośród oferowanych opcji każdy znajdzie kalendarz, z którym chętnie zostanie na dłużej.

Ręcznie wykonane kalendarze książkowe dla firm i nie tylko

Gorąco zapraszamy do bliższego poznania naszych wyrobów papierniczych. Jesteśmy gotowi doradzić oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania w związku z ofertą. Oprócz takich artykułów jak kalendarze książkowe A4 i A5 proponujemy także szeroki wybór różnorodnych notesów i organizerów.

Kalendarze w trakcie aktualizacji

Zapraszamy pod koniec listopada 2023

Zamówienia: biuro@dropskalendarze.pl

Telefon:+48 535 432 303