Notesy

Notesy z wymiennym wkładem – styl i staranne wykonanie

Osoby wybierające nasze produkty mogą liczyć na rozwiązania wyróżniające się najwyższą jakością wykonania. W przeciwieństwie do masowo produkowanych notesów, wyroby na tej stronie tworzone są ręcznie. To dlatego każdy detal jest tak dopracowany, a nasi klienci i klientki mogą cieszyć się satysfakcją z posiadania wyjątkowego artykułu papierniczego. Oferta została skonstruowana w taki sposób, by odwiedzające nas osoby mogły wybierać ze zróżnicowanych opcji – każdy więc znajdzie tutaj odpowiednią wielkość notesu dla siebie oraz okładkę, spełniającą określone oczekiwania estetyczne.

Notes książkowy – spersonalizuj go zgodnie ze swoimi upodobaniami

Z przyjemnością prezentujemy Państwu różnorodne opcje personalizacji. Dzięki nim notesy A4, notesy A5 czy notes A6 zyskują zindywidualizowany charakter i wyróżniają się na tle innych, podobnych produktów. Nasza oferta obejmuje:

  1. tłoczenie na sucho;
  2. tłoczenie z folią
  3. grawerowanie;
  4. nadruk UV.

Zależy nam tym, by finalny produkt w stu procentach odpowiadał oczekiwaniom naszych odbiorców. Notes książkowy może posiadać wkład w kratkę, w linię lub wkład gładki.

Notesy – Idealny sposób na organizację

Dobrze dobrany notes książkowy to nie tylko udane planowanie i pewność, że kontrolujemy wszystkie najważniejsze sprawy. Wychodzimy z założenia, że używanie takich akcesoriów jak notesy i organizery powinno być przyjemnym doświadczeniem. Zapisywane notatek w ręcznie wykonanym organizerze to satysfakcja, którą trudno porównać z czymkolwiek innym. Takie prowadzenie zapisków jest niezwykle atrakcyjną alternatywą dla posługiwania się elektronicznymi urządzeniami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i do sprawdzenia, co mogą zaoferować notesy 100 kartek oraz inne warianty. Nasza obsługa chętnie udzieli dodatkowych informacji o produktach i pomoże wybrać optymalny model. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi artykułami papierniczymi w naszym sklepie, m.in. z kalendarzami książkowymi.

Rodzaj
Format
Zapięcie
Możliwość personalizacji
Cena